Względy produkcyjne etykiet przemysłowych!

Stworzenie wysokiej jakości etykiety przemysłowej stanowi więcej wyzwań niż tradycyjna etykieta dekoracyjna, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:

✅ Powierzchnia klejenia.
Rodzaj i warunki powierzchni mogą wpływać na przyczepność, a tym samym na wybór materiałów. Typowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę, to gładkość powierzchni – wykończenie malowane proszkowo i wszelkie potencjalne zanieczyszczenia uniemożliwiają odpowiednią aplikację, a tym samym nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej trwałości etykiety.

✅ Trwałość i usuwanie etykiety.
W niektórych przypadkach etykieta jest przeznaczona do trwałego przymocowania na produktu lub opakowanie. Jednak w innych scenariuszach etykieta będzie musiała być łatwo usunięta w jednym kawałku bez pozostawiania śladów. Zamierzone zastosowanie będzie miało wpływ na wybór kleju.

✅ Projekt i funkcja
Wybór materiału i procesu będzie się różnić w zależności od kształtu, rozmiaru, koloru i rodzaju informacji, które mają być zawarte na etykiecie, a także wszelkich aspektów funkcjonalnych, takich jak kody kreskowe lub drukowanie zmiennych danych.
W oparciu o te i inne czynniki doświadczony partner produkcyjny może polecić idealny materiał czy technologię drukowania. Zróbmy coś wspaniałego razem!

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w produkcji, Pakom współpracuje z zespołami produktowymi, aby rozwiązywać problemy, tworzyć produkty i poprawiać życie. Dowiedz się więcej o naszych zastosowaniach etykiet i naklejek.

#Adhesives #PrivateLabel #foam #MRO #UR #electronics #converter #industrial #innovation #automation #machinelearning #Converting #AdhesiveTapes #EMI #insulator #conductive #thermally #conductive #tapes #pakomlabels