Dwa trendy w etykietach przemysłowych!

Chociaż etykiety przemysłowe są używane od dziesięcioleci, w ostatnich latach popyt wzrósł i nie wykazuje oznak spowolnienia. Istnieją dwa główne czynniki napędzające wzrost etykiet przemysłowych – oba stwarzają możliwości dla producentów.

1️⃣ Pierwszym trendem jest rozwój inteligentnych etykiet🆕, które usprawniają działania związane z śledzeniem oraz zapewniają warstwę ochrony przed oszustwami i manipulacjami. Inteligentne etykiety mogą zawierać identyfikację radiową (RFID), kody QR, kody kreskowe i inne rozwiązania do śledzenia.

2️⃣ Drugi trend to włączanie zrównoważonych materiałów do etykiet przemysłowych. Ponieważ klienci i producenci poszukują rozwiązań bardziej przyjaznych dla środowiska, winyl jest coraz częściej zastępowany przez PET lub materiały pochodzące z recyklingu♻️.

W Pakom mamy doświadczenie w projektowaniu i produkcji etykiet przemysłowych dla szerokiej gamy segmentów. Jedną z głównych zalet współpracy z nami jest nasza wiedza fachowa w zakresie materiałów, która umożliwia nam dostarczanie wnikliwych rekomendacji w oparciu o Twoje zastosowanie i unikalne specyfikacje. Oferujemy również pełny pakiet usług przetwarzania i drukowania, aby stworzyć wysokiej jakości, trwałą etykietę przemysłową dla Twojego produktu.

#Adhesives #PrivateLabel #foam #MRO #UR #electronics #converter #industrial #innovation #automation #machinelearning #Converting #AdhesiveTapes #EMI #insulator #conductive #thermally #conductive #tapes #pakomlabels