Pakom jest producentem precyzyjnych elementów wykrawanych z innowacyjnych elastycznych materiałów. Wytwarzamy tysiące specjalistycznych produktów dla nowoczesnego przemysłu. Nasza oferta produktowa obejmuje wszystkie sektory przemysłu i jest odpowiedzią na oczekiwania zarówno rynku, jak i końcowych użytkowników. Dbamy o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług. Zapewniamy szybką realizacje dostaw i specjalistyczne doradztwo dla naszych Klientów.

Posiadamy duże doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych, dzięki czemu potrafimy odpowiednio dobrać surowce, tak aby spełniały wszystkie wymagania stawiane przez klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy pomóc w znalezieniu optymalnego rozwiązania wszelkich problemów, bądź niestandardowych zapytań.

DLACZEGO PAKOM?

Wysokiej klasy maszyny produkcyjne. Możliwość produkcji zarówno bardzo małych serii, jak i wielkonakładowej produkcji, szeroki wachlarz oferowanych surowców. Ciągły rozwój oraz modernizacja parku maszynowego pozwalająca oferować najnowsze i najwyższej klasy rozwiązania. Naszym nadrzędnym celem jest przez cały czas dbanie o naszych klientów od pierwszego kontaktu aż do pomyślnej dostawy naszych produktów i nie tylko. Budujemy partnerstwo z naszymi klientami i dostawcami, ściśle z nimi współpracując, aby nie tylko dostarczać produkty wysokiej jakości, ale także, budować długoletnie zaufanie.

Cieszymy się z możliwości zaangażowania się w rozwój nowych projektów. Nasze wieloletnie doświadczenie w inżynierii i przemyśle często pozwala nam oferować innowacyjne rozwiązania. Będziemy wspierać Cię przez cały proces opracowywania, tworzenia prototypów oraz zapewniamy, że Ty jako nasz klient, uzyskasz doskonały materiał i rezultat a to wszystko w ramach konkurencyjnej struktury kosztów.

Pomagamy projektantom przekształcić ich pomysł w gotowy produkt.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Pakom jest oficjalnym certyfikowanym partnerem oraz konwerterem taśm i klejów 3M. Zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwarzaniem taśm, klejów i materiałów 3M od ponad 25 lat.

Jesteśmy uznanym dystrybutorem i partnerem SAINT-GOBAIN. Nasze ogromne możliwości przetwarzania w połączeniu z materiałami SAINT-GOBAIN pozwalają nam na produkcję wysokiej jakości niestandardowych elementów sztancowanych i wykrawanych stosowanych w wielu branżach.

Jesteśmy oficjalnym konwerterem oraz dystrybutorem TESA. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji elementów sztancowanych i wykrawanych szerokiej gamy segmentów przemysłowych.

Jako oficjalny partner i konwerter firmy Lohmann zapewniamy sprawdzoną jakość potwierdzoną certyfikatem.