Jak ulepszyć projekt i poprawić wydajność produktu dzięki przetworzonym piankom! Niestandardowa konwersja pianki!

Dla projektantów produktów i producentów, wybór i zalety pianki nigdy nie były większe. Produkty są dostępne w różnych kompozycjach, grubościach i gęstościach. Surowiec jest zwykle dostarczany w rolkach lub arkuszach, a następnie można go przekształcić w niestandardowe kształty i rozmiary, aby spełnić wymagania projektu.

#Pakom mamy długotrwałe relacje z czołowymi producentami pianek w branży. Korzystając z naszej wiedzy o materiałach, możemy polecić produkt idealny do Twoich potrzeb, połączyć piankę z innymi materiałami, takimi jak klej, a następnie przetworzyć materiały przy użyciu szeregu technik, takich jak kształtowanie czy laminowanie. Naszym celem jest nie tylko poprawa jakości i wydajności produktu końcowego, ale także pomoc w oszczędzaniu czasu i pieniędzy poprzez zwiększenie wydajności produkcji.

Zacznij korzystać z produktów piankowych!
Mamy ponad 26-letnie doświadczenie w pomaganiu klientom w rozwiązywaniu złożonych problemów związanych z produktami. Dowiedz się więcej o naszych usługach przetwarzania materiałów niestandardowych.

#foam #MRO #UR