Dołącz do Pakomu podczas tegorocznych targów i konferencji Evertiq Expo poświęconych branży elektronicznej. Jak zwykle stawiamy na przyjazną atmosferę i bezpośrednie kontakty, których tak bardzo brakowało nam w czasie obowiązujących restrykcji.
Zatrzymaj się i odwiedź nas 28 października na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkajmy się 28 października na PGE Narodowym w Warszawie na stoisku numer 33.
Sprawdź jakie rozwiązanie możemy zaoferować dla twojego projektu! Łączymy naukę i wiedzę w zakresie zastosowań, aby sprostać wyzwaniom związanym z aplikacjami naszych klientów i ulepszyć ich produkty. Naszym celem jest dostarczanie lepszych rozwiązań produktowych, które poprawiają jakość życia. W Pakom jesteśmy w stanie połączyć naszą wiedzę, możliwości i usługi, aby stworzyć szeroką gamę produktów dostosowanych do Twoich potrzeb i robimy to od ponad 25 lat. Koniecznie wpadnij na nasze stoisko. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak Pakom może pomóc Tobie w kolejnym projekcie!

#targi #warszawa #ELEKTRONIKA #electronic #fair #Warsaw #labels #Converting  #machinelearning  #automation #Adhesives #PrivateLabel #foam #MRO #UR #electronics #converter #industrial #pakomlabels