Tabliczki znamionowe są liczne w branżach:
Samochodowej🚗, kolejowej🚂, lotniczej✈️ i morskiej⛵️: od metalowych tabliczek na drzwi i logo marek samochodowych, po części z numerami seryjnymi, które producenci umieszczają przy ich budowie. Tabliczki znamionowe są podstawą, jeśli chodzi o etykiety w przemyśle #automotive

Magazynowej: wymagania prawne określają sztywne standardy w środowiskach magazynowych, aby umieścić znaki ostrzegawcze, instrukcje i inne komunikaty dotyczące bezpieczeństwa. W zależności od środowiska magazynowego tabliczki znamionowe są doskonałym rozwiązaniem dzięki ich wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, chemikalia oraz wysokie i niskie temperatury.

Sprzętu #RTV i #AGD: Urządzenia są dostarczane z etykietami i identyfikatorami przedstawiającymi ich markę. Te etykiety są popularnym zastosowaniem w przemyśle i wyznaczają trendy dla innych identyfikatorów produktów, zarówno domowych, jak i komercyjnych.

Nasze działania zapewniają pełną obsługę, niestandardową produkcję, zarówno dla małych, jak i dużych serii tabliczek znamionowych. Możemy konsultować się z nowymi i obecnymi klientami, którzy potrzebują pomocy w wyborze rodzaju tabliczki znamionowej.
#labels #contractmanufacturing #construccion
#component