1. Firmowe tabliczki znamionowe.
Nazwa Twojej firmy przyciąga uwagę i zapewnia rozpoznawalność marki dzięki tabliczce znamionowej. Z odpowiednim podkładem samoprzylepnym lub mocowaniem ściennym, firmowe tabliczki znamionowe mogą być montowane w strategicznych miejscach. Właściwy partner w zakresie produkcji tabliczek znamionowych może dostosować wymiary Twoich znaków firmowych tak, aby zachować spójność marki, rozszerzyć zakres działania, zadbać o profesjonalny wizerunek Twojej firmy, np. umieszczając mniejszy logotyp na produktach pudełkowych.

2. Stałe znaki bezpieczeństwa.
#Etykiety przeciwpożarowe, znaki ostrzegawcze, oznaczenia miejsc na wyposażenie, oznaczenia ciągów komunikacyjnych – ilość oznaczeń i miejsc, które muszą być oznakowane jest ogromna.

3. Instrukcje obsługi, przywieszki i tabliczki.
Tabliczki to sposób znakowania odpornych na warunki atmosferyczne instrukcji dotyczących narzędzi, specjalnie wyznaczonych miejsc, wyposażenia i nie tylko. Jest to szczególnie przydatne w przypadku elementów instalowanych w trudniejszych warunkach, w pobliżu wysokich temperatur lub wymagających natychmiastowej instrukcji od ręki, takich jak niektóre metalowe płytki zaworów lub etykiety pomp w kotłowniach.

#pakomlabels
#labels #component #AGD