Etykiety logistyczne są zwykle używane do oznaczeń magazynowych i opakowań📦.
Musimy zwracać szczególną uwagę na wybór odpowiedniego podłoża do nadruku zmiennych danych (kody kreskowe i QR, dane logistyczne, adresy, zawartość opakowania itp.).
Ważne jest, czy dane są nadrukowywane za pomocą transferu termicznego, czy drukarki laserowej.
Połączenie podłoży i klejów należy dobrać do warunków klimatycznych☀️🌧🌊❄️, w których odbywa się pakowanie i magazynowanie. Muszą być również wzięte pod uwagę powierzchnie na których etykieta będzie naklejana, oraz warunki transportu jakie musi przetrwać. Oczywiście ważna jest wizualna trwałość danych na etykiecie.
Oczekuje się, że etykiety opakowań będą niedrogie i opłacalne, dlatego bardzo ważne jest dokładne rozważenie wszystkich powyższych czynników w celu zoptymalizowania stosunku jakości do ceny.
W tej dziedzinie ściśle współpracujemy z producentami materiałów, aby pomóc naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania.
W zakresie logistyki i pakowania możemy zaoferować: puste etykiety, etykiety pudełkowe, etykiety logistyczne, etykiety magazynowe, etykiety z nadrukiem, etykiety ostrzegawcze pudełka, etykiety opakowań oraz wiele innych.