Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Rozwiązania EMI / EMC

USZCZELNIENIA I EKRANY EMI / EMC

Coraz większy stopień scalenia podzespołów i rosnące skomplikowanie układów elektronicznych powodują, że wrażliwość elektroniki na wyładowania elektrostatyczne i zaburzenia pola elektromagnetycznego staje się coraz większa.

USZCZELKI PIANKOWE Z TKANINĄ PRZEWODZĄCĄ

Wysoce przewodzące tkaniny na bazie niklu, miedzi, srebrzonego poliestru lub nylonu owinięte na rdzeniu poliuretanowym. Dostępne w dużej liczbie profili, w tym typu prostokątnego, w kształcie litery D lub profilu uszczelki o niskiej sile docisku (zagięcia) w kształcie litery C. Uszczelki zapewniają doskonałe tłumienie EMI przy niskich siłach docisku oraz doskonałą odporność na ścieranie w aplikacjach o dużej liczbie cykli ciernych. Uszczelki spełniają UL94V-0 oraz są dostępne jako odcinki docięte na długość lub elementy sztancowane.

TAŚMY PRZEWODZĄCE

Dostępne w formie elektrycznie przewodzących folii z klejem przewodzącym. Sprawdzają się jako materiały ekranujące na stałe, jak i służące doraźnemu i tymczasowemu testowaniu EMC. Dostępne w formie rolek o różnej szerokości. Taśma może być sztancowana w dowolne elementy i kształty, w zależności od poszczególnych aplikacji.

Powrót do portfolio