Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Panele frontowe

PANELE FRONTOWE DO WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Płyty czołowe do urządzeń to jeden z najważniejszych elementów urządzeń produkowanych przez naszą firmę. Znajdują się one zwykle tam, gdzie użytkownik wchodzi w kontakt z urządzeniem i są z tego powodu kluczem do pozytywnego odbioru estetyki, funkcjonalności i jakości urządzenia.

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Nasz dział obsługi klienta będzie z Państwem ściśle współpracował, a nasz dział projektowy dopilnuje, by dostali Państwo dokładnie to, czego oczekują.

Stosujemy najlepsze poliwęglany firmy GE Lexan w połączeniu z odpowiednimi klejami firmy 3M. Rezultatem są płyty czołowe do urządzeń spisujące się najlepiej wśród komponentów dostępnych obecnie na rynku.

Nasze płyty czołowe wykonane są w kolorze, kształcie i otworach idealnie dopasowanych do obudowy Państwa urządzenia. Mogą one również posiadać przeźroczyste okienka służące np.. do ochrony wyświetlacza LCD, albo osłaniać diody świecące tak, by podnieść estetykę urządzenia. Dzięki zastosowanym materiałom, oraz technologii wykonania płyty czołowe wykonane przez naszą firmę są również:

  • wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporne na promieniowanie UV,
  • odporne na wilgoć,
  • odporne na różne związki chemiczne.

W zależności od rodzaju urządzenia materiał może być również izolatorem elektrycznym (bądź termicznym), lub charakteryzować się wysoką odpornością na temperaturę (do 120 C).

Powrót do portfolio