Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Instrukcje i druki specjalne

BROSZURY, INSTRUKCJE OBSŁUGI

Czy korzystali Państwo kiedykolwiek z instrukcji obsługi? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista, przy dzisiejszym skomplikowaniu urządzeń elektronicznych, sprzętu AGD itp. druk broszur informacyjnych czy też instrukcji obsługi jest niezbędnym elementem, a nawet wymaganym przez prawo. Najważniejsza w tym względzie jest jednak estetyka druku, który dodatkowo podkreśla jakość zakupionego towaru . Poza produkcją produktów będących typowymi etykietami Pakom wytwarza różnego rodzaju druki specjalne.

Instrukcje obsługi mogą przybrać różne formy, w zależności od stopnia skomplikowania urządzenia lub pierwotnej objętości dokumentu przed tłumaczeniem. Mogą być zrealizowane w formie książkowej, w formie zeszytu, segregatora lub zbindowanej. Istnieją także instrukcje do leków i kosmetyków, które zazwyczaj drukowane są na cienkim papierze.

Co więcej, instrukcje obsługi są wymagane przez prawo i dlatego nawet pojedyncze urządzenie, które zostało dopuszczone do obrotu w Polsce musi posiadać instrukcję obsługi.

Powrót do portfolio