Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Drukowanie, etykietowanie

DRUKOWANIE

Za pośrednictwem naszej firmy możecie Państwo zamówić także takie produkty, jak między innymi: drukarki etykiet TTR, automaty drukująco-etykietujące i wiele innych.

DRUKARKI TERMOTRANFEROWE

Główną funkcją drukarek termotransferowych jest drukowanie grafiki, kodów kreskowych czy innych informacji zmiennych (jak numer partii, data czy czas) na etykietach samoprzylepnych. Nasze doświadczenie i innowacyjność pozwala nam na zaoferowanie Państwu urządzeń, które charakteryzują się dużą wydajnością, trwałością i jakością. Drukarki etykiet oraz drukarki kodów kreskowych dostępne w naszej ofercie dostosowane są do różnorodnych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

NAWIJAK ETYKIET

To zewnętrzne urządzenie do nawijania etykiet samoprzylepnych na rolę. Zbudowane ze stali, osadzone na solidnej podstawie - umożliwia bardzo stabilne połączenie z drukarką. Dostępne są dwa modele RWR-SX, gdzie maksymalna szerokość etykiet to 140mm oraz RWR-LX, gdzie maksymalna szerokość etykiet wynosi 230mm. Regulowane zaciski pozwalają nawijać etykiety na gilzy o średnicach od 40mm do 110mm oraz nawijać rolę etykiet do średnicy 300mm. Innowacyjny system regulacji prędkości za pomocą sprzęgła pozwala na dostosowanie się do każdej prędkości drukarki. Akustyczny sygnał informuje o nawinięciu roli etykiet lub też o zerwaniu wstęgi etykiet.

DYSPENSER ETYKIET

DWR to przemysłowe urządzenie do półautomatycznego naklejania etykiet. Zbudowane ze stali, łatwe w obsłudze i przystosowane do dwóch szerokości etykiet: do 100mm i aż do 200mm. Regulowane zaciski pozwalają nakładać rolę etykiet o różnych szerokościach od 40mm do 110mm i średnicy do 300mm.

Powrót do portfolio