Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Automotive i Środki Transportu

PRZEMYSŁ ŚRODKÓW TRANSPORTU - AUTOMOTIVE

Wysoce wytrzymałe produkty klejące do zastosowania na zewnątrz i do wnętrza pojazdu. Szeroki zakres wewnętrznych dodatków samochodowych wymaga pewnego łączenia poszczególnych ich elementów oraz trwałego przymocowania do pojazdu. Oferowany asortyment produktów spełnia wysokie wymagania stawiane taśmom samoprzylepnym wykorzystywanym w dużej liczbie aplikacji.

WIĄZKI PRZEWODÓW

Przemysł środków transportu kładzie ogromny nacisk na zwiększenie komfortu i luksusu w swoich pojazdach poprzez montowanie urządzeń elektronicznych na coraz większą skalę. To z kolei oznacza używanie coraz większej ilości skomplikowanych wiązek przewodów. Oferujemy rozwiązania dla ochrony i wiązania przewodów.

OZNACZENIA

Niezależnie od typu pojazdu, czy to samochód, pociąg, czy tramwaj estetyka kokpitu, panelu obsługi jest bardzo ważnym elementem. Dziękinaszym produktom - urządzenie zyskuje na swoim charakterze - a przy tym zwiększa swoja funkcjonalność. Innowacyjne oznaczanie i zabezpieczanie przy użyciu technologii laserowej. Etykiety Pakom do znakowania laserowego odznaczają się niezwykłą trwałością i odpornością na działanie substancji chemicznych, rozpuszczalników, wysokiej temperatury i wszystkich warunków atmosferycznych.

MASKOWANIE OTWORÓW

Pakom oferuje pełny asortyment wykrojników, które zaprojektowano tak, aby spełniały wysokie wymagania jakości w procesie maskowania otworów w bardzo konkurencyjny i ekonomiczny sposób.

TRWAŁY MONTAŻ

Montowanie różnych komponentów jest ważnym etapem w procesie produkcji. Aby dostosować się do wszystkich wymagań produkcyjnych klientów, Pakom dostarcza swoje produkty zarówno w rolkach, jak w formie precyzyjnych wykrojników na arkuszach lub w postaci szpul dla nieprzerwanej produkcji maszynowej.

Powrót do portfolio